Dámská sportovní obuv je velice populární a pohodlná. Nosíte ji

Dámská sportovní obuv je velice populární a pohodlná. Nosíte ji

I když není sportovní obuv příliš formální, ale i tak je nosíme na běžné společenské události jako jsou příležitosti ve školách, přednášky, setkání s kamarády a ostatní. Mají spoustu výhod s předností v pohodlí, a právě o tom si v dnešním článku napíšeme.

Dámská sportovní obuv přímo ke sportování, co je důležité?

Jakmile se rozhodnete začít sportovat, tak nikdy nezapomínejte na kvalitní sportovní obuv. Samozřejmě můžete nosit i klasické módní kousky různých značek, které vyrábí jak módní, tak i sportovní obuv.

Rozdíly jsou totiž na první pohled opravdu malé, ale to nejdůležitější není jen na povrchu, ale především zakomponováno uvnitř každé jedné jediné boty. Pohodlí a bezpečí při sportu totiž neurčuje ani sebemenší část svršku boty, ale především její klenba a podrážka. Měla by být formovaná tak, aby docházelo jednoduše k přenášení váhy ze špičky k patě. Díky tomu se eliminují různé nárazy nepříjemné pro kotníky a chodidla. Pevná klenba je pak potřeba k tomu, aby držela nohu stabilizovanou a ta se především neposouvala uvnitř boty. Je tak jedno zdali jdete hrát tenis, běhat, do fitness centra nebo jen na dlouhou procházku. Kvalitní podrážka a pevná klenba je vždy potřeba.

Sportovní obuv na běžné nošení

Jenže dámská sportovní obuv je oblíbená také kvůli tomu, že je oproti spoustě jiných druhů velice pohodlná. Je tak pochopitelné, že na dlouhé cesty a těžké dny si dámy, pokud mají šanci přibalí jeden pár bot navíc a případně jej vystřídají.

Jako volnočasovou obuv pak doporučujeme především volbu jakéhokoliv běžeckého typu. Ta je totiž schválně tvarovaná i přizpůsobená tomu, aby se noha netlačila a měla dostatek prostoru, u toho byla ale pevně uzavřená a kvalitní větrala případné teplo. Nohy se v takové obuvi nepotí, nevznikají otlačky jako z tvrdé společenské obuvi, a především poskytuje ohromnou dávku pohodlí.

Přihlásit se k odběru
novinek

Doprava zdarma

U objednávek nad 1500,-

Jsme profesionálové

Ručíme za Vaši spokojenost

Bezpečná platba

Garance vracení peněz v plné výši

Do 30 dnů

Garance vrácení nebo výměny do 30 dnů