Elegantní ale dokáží neuvěřitelně zahrát, nosíte i vy sněhule?

Elegantní ale dokáží neuvěřitelně zahrát, nosíte i vy sněhule?

Někomu možná utkvěly v hlavě během dětských let a mnozí na ně už úplně zapomněli. Sněhule ale stále zůstávají i v dnešní době velice populární a nenosí je pouze děti, ale také dospělí a dámy především. Jsou úžasným způsobem, jak zahřát nohy i v tom nejhorším počasí

Kam se dámské sněhule nejvíce hodí?

Většinou jsou vybaveny kožíškem uvnitř a jsou vysoké nad kotník. Jsou tak tvarované nejen kvůli lepší izolaci tepla, ale především z toho důvodu, že se u vysokých sněhulí dají schovat i konečky kalhot a vy tak můžeme doma vyzout naprosto suché nohy včetně nohavic do výšky téměř čtyřiceti centimetrů sněhu. A musíme si říci upřímně, že s takovou sněhovou peřinou se dnes už jen tak nesetkáme.

Sněhule se tak hodí především na různé příležitosti do přírody, procházky se psem a kamarády, nebo kdykoliv se hodláte vydat na zahradu, na chatu do hor. Ovšem sněhule se rozhodně neztratí ani ve víru města, pokud je čerstvý sněhový polštář a rozhodně se tak hodí.

Podle čeho vybírat sněhule?

Vybrat dámské sněhule není až tak složité, jako by mohlo být u různých jiných značek. Vyráběny jsou většinou ze dvou variant. Jednou jsou kožené sněhule, které se hodí především do městského prostředí a kamkoliv, kde očekáváte jak venkovní zátěž ve sněhu, tak i nějaké společenské či formální setkání. Oproti tomu plátěné sněhule jsou naprosto jasnou volbou na jakékoliv venkovní aktivity, výlety či posezení s přáteli v restauraci či v baru.

Plátěné sněhule mají lepší vlastnosti pro zahřátí, protože kůže sice izoluje dobře vlhkost, ale zároveň také poměrně jednoduše prochladne. Stejné sněhule se stejnou výstelkou tak budou držet teplo mnohem lépe v plátěné variantě. Naopak v případě hodně mokrého sněhu jsou jistější sněhule kožené. Při výběru nezapomínejte sledovat kvalitu zipu a jeho zapošití, protože tady může být největší kámen úrazy, kudy bude do boty proudit zima a vlhko.

Přihlásit se k odběru
novinek

Doprava zdarma

U objednávek nad 1500,-

Jsme profesionálové

Ručíme za Vaši spokojenost

Bezpečná platba

Garance vracení peněz v plné výši

Do 30 dnů

Garance vrácení nebo výměny do 30 dnů