Svůdná, sexy ale stále odměřená do společnosti.

Svůdná, sexy ale stále odměřená do společnosti.

Jedním z druhů obuvi, který zkrátka dámy doopravdy milují a mimo nich jej určitě musí milovat i muži jsou právě dámské kozačky. Snoubí v sobě poměrně vzácnou kombinaci vyzývavého vzhledu a zároveň dostatečně odměřeného vzhledu do společnosti.

S čím kombinovat dámské kozačky?

Jedná se o druh obuvi, který se velice dobře kombinuje se spoustou různých outfitů a možností. Právě dámské kozačky jsou variabilní díky svému většinou klidnému a nenápadnému barevnému vzoru. Nepotkáte většinou žádné modely s výraznými barvami, zvířecími motivy nebo dokonce různobarevnými a zlatými komponenty.

Hnědé a tmavé barvy obuvi jsou nenápadné a dobře kombinovatelné. Konkrétně s kozačkami, které většinou končí v oblasti kolen se můžeme pochlubit jak s kalhotami, tak i v kombinaci se sukní. Jako dlouhé kalhoty ke kozačkám se většinou nosí jenom džínsy, které dokonale sednou právě ke stylu kozaček. Sukně a šaty jsou pak další možností, jak kozačky kombinovat se zbytkem outfitu. Nejlepší ale je nosit takovou délku, aby těsně zakrývaly konec kozaček, nebo zde zůstávala drobná mezera. Samozřejmě mladé slečny milují krátké sukně, ale to si nelze vzít na celou řadu formálních a pracovních událostí.

Podle čeho vybírat dámské kozačky

Dámské kozačky nedisponují příliš velkým sortimentem ohledně barevného vzhledu samotné kůže a různých komponentů a pokud, tak se jedná jen o výjimečné případy. Běžné tmavé kozačky, popřípadě semišové jsou zkrátka klasikou, která fungovala vždy a funguje dodnes.

Výběr je pak specifický především v oblasti paty, kdy se dají i kozačky sehnat jak na víceméně rovné podrážce, tak i na drobnějších klíncích či dokonce jehlách. Pochopitelně jsou jehly velice vyzývavé a tvoří krásné nohy, ale uvědomte si, jak dlouhou dobu v nich budete muset trávit a zdali to pro zdraví vašich nohou nebude doslova utrpení.

Přihlásit se k odběru
novinek

Doprava zdarma

U objednávek nad 1500,-

Jsme profesionálové

Ručíme za Vaši spokojenost

Bezpečná platba

Garance vracení peněz v plné výši

Do 30 dnů

Garance vrácení nebo výměny do 30 dnů