Víte, jak vyzkoušet a poznat nenošenou dámskou obuv?

Víte, jak vyzkoušet a poznat nenošenou dámskou obuv?

Na obuvi se nemá nikdy šetřit, a to platí jak pro všechny příležitosti, tak i pro muže a ženy. Obuv nám může napomoci k lepšímu dni díky pohodlí a bezpečí, a naopak špatná obuv může působit bolesti, otlačky a spoustu dalších komplikací. Jak tedy vybrat tu správnou a kvalitní?

Kdykoliv se kupuje dámská obuv, tak pořádně zkoušejte!

Při nákupu nové obuvi se snažte vždy kvalitně zkoušet. Nestačí si jen nasadit obuv a zjistit, že sedí, ale je mnohem lepší se rovnou pár kroků projít a jako by si dupnout směrem vpřed, abychom zjistili, jak moc pevnou nohu máme a že nám neklouže uvnitř boty.

Další běžná chyba je, že si dámy a slečny zkoušejí pouze jednu jedinou botu a tu druhou už zkoušet nemusí. Problém je ale v tom, že je naprosto běžné, když je velikost levé a pravé nohy lehce odlišná. Levá noha tak může sedět naprosto v pořádku, zatím co pravá může mírně tlačit. V případě, že pak kupujete boty na internetu sledujte velikostní tabulky. A to i v případě, že kupujete stejnou značku.

U nové obuvi sledujte detaily, které určují kvalitu

Když pak nemáte důvěru ke značce, kterou prodáváte, nebo si nejste jistí kvalitu, tak se můžete orientovat podle pár znaků, které značí kvalitu výroby boty. Dámská obuv je ale většinou v pořádku a častěji se stává, že se do oběhu dostane omylem vrácení či reklamovaná obuv. Tím prvním jsou většinou na první pohled dobře rozeznatelné stehy na spojích.

Pokud je vidíte, jakkoliv porušené, povytahované či dokonce zpřetrhané, tak si můžete být jistí, že se jedná buď o nekvalitní obuv, nebo dokonce nošený a reklamovaný model. Před používáním by tak mělo být šněrování, stehy i spoje naprosto dokonalé a zároveň by na obuvi neměly být typické varhánky, které se tvoří v oblasti nártu u kožené obuvi. Ty značí, že byla obuv již dřív intenzivně namáhaná.

Přihlásit se k odběru
novinek

Doprava zdarma

U objednávek nad 1500,-

Jsme profesionálové

Ručíme za Vaši spokojenost

Bezpečná platba

Garance vracení peněz v plné výši

Do 30 dnů

Garance vrácení nebo výměny do 30 dnů